X-Ray Servisi

X-Ray Yetkili Servisi

X-Ray cihazları insan popülasyonunun yoğun olduğu alışveriş merkezleri, kongre merkezleri, havalimanları gibi merkezlerde kullanılan önemli bir güvenlik sistemidir. Her teknolojik cihaz gibi X-Ray cihazları da aktif olarak kullanıldığı süre boyunca teknik sorunlar ile karşılaşma ve arızalanma olasılığına sahiptir. X-Ray servisi hizmetimiz ani gelişen teknik sorunlar nedeniye yapılarınızın güvenliğini aksatmamak adına hepsi alanında uzman ekip arkadaşlarımız tarafından sağlanmaktadır.

Hangi Durumlarda X-Ray Servisi Talep Edilmelidir?

X-Ray cihazları kullanılmadan önce göz ile kontrol edilmelidir. Dikkat edilecek noktalar; Cihaza güç gelip gelmediği ve rutin çalışma işlevini yerine getirebiliyor olması gerekmektedir tarama yapmıyor ise cihaz durdurulmalı ve servis ile iletişime geçilmelidir, X-ray bandının giriş ve çıkışlarında yer alan kurşun alaşımlı perdelerde herhangi bir deformasyon söz konusu ise mutlaka müdahale edilmelidir, Cihaz motoru ve konveyor bandı belirli periyodlarda kontrol edilmeli, yağ kaçağı, farklı bir ses veya deformasyon görülmesi halinde servis ile iletişime geçilmelidir.

X-Ray Servisi Hizmeti Hangi Durumları Kapsamaktadır?

X-Ray cihazları donanım ve yazılım olarak 2 ana grupta incelenmektedir. Uzman ekip arkadaşlarımız tarafından arıza tespiti yapılan X-Ray cihazlarında gerekli incelemeler yaparak notlar alır ve ilgili yetkiliye bilgi akışı sağlanır. Bu kapsamda gerekli tüm arıza durumları firmamız bünyesinde giderilebilmektedir. Firmamız bünyesinde kullanılacak olan donanımsal malzemeler 1 sene garanti kapsamında olup herhangi bir arıza durumunda garanti kapsamında değerlendirilmektedir.

X-Ray Servisi Hizmeti Hangi Saat Aralıklarında Gerçekleşmektedir?

X-Ray servisi hizmetimiz ekip arkadaşlarımızın yoğunluğuna göre servis programı dahiline alınarak en kısa sürede servis ve onarım hizmeti sunmaktadır. Servis talebi için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

X-Ray Servisi Fiyat Bilgisi?

X-Ray servisi fiyatlarımız tamamen kullanmış olduğunuz X-Ray cihazı markası, modeli ve arızasına göre şekillenmektedir. Ücretsiz servis hizmetimizden yararlanarak X-Ray cihazınızdaki arızayı öğrenebilir ve en uygun fiyatlarla onarım hizmeti alabilirsiniz.

Referanslarımız