X-Ray Cihazı Tamiri

X-Ray Tamiri

X-Ray cihazları insan popülasyonunun yoğun olduğu alışveriş merkezleri, kongre merkezleri, havalimanları gibi merkezlerde kullanılan önemli bir güvenlik sistemidir. Her teknolojik cihaz gibi X-Ray cihazları da aktif olarak kullanıldığı süre boyunca teknik sorunlar ile karşılaşma ve arızalanma olasılığına sahiptir. X-Ray tamiri, vermiş olduğumuz periyodik bakım onarım ve servis hizmetlerine bağlı olarak incelemiş olduğumuz cihazların herhangi bir arıza durumunda teknik servis ekibimiz tarafından verilen hizmettir.

X-Ray Cihazı Tamiri Hizmetinde Hangi Parçalar Tamir Edilmektedir?

X-ray cihazları tamiri, periyodik bakım onarım veya servis hizmetimizde fark edilen ve onarım gerektiren parçalara verdiğimiz hizmettir. Genel bağlamda bu alanda beraber çalıştığımız ekip arkadaşlarımız sizlere; x-ray bilgisayarı tamiri, PI kart tamiri, ekran kartı tamiri, x-ray klavyesi tamiri, jeneratör tamiri gibi hizmetleri sunabilmektedir.

X-Ray Parça Değişimleri Nasıl Yapılmaktadır?

Uzman ekibimiz tarafından incelenen ve artık geri dönüşü olmayan X-Ray parçaları için firmamız ilgili birimlere rapor sunarak incelenen X-Ray cihazının orjinal ve yan sanayi fiyatlarını sunmaktadır. Orjinal ürünlere değişimden sonra 1 yıl garanti veren firmamız yan sanayi ürünler için servis desteği sağlamakta fakat garanti vermemektedir.

X-Ray Cihazı Tamiri Fiyat Bilgisi?

X-Ray cihazı tamiri fiyatlarımız tamamen kullanmış olduğunuz X-Ray cihazı markası, modeli ve arızasına göre şekillenmektedir. Ücretsiz servis hizmetimizden yararlanarak X-Ray cihazınızdaki arızayı öğrenebilir ve en uygun fiyatlarla tamir hizmeti alabilirsiniz.

Referanslarımız